Futurefun


Ballonvaart maken? Boek nu uw ballonvaart!

Hieronder een greep uit de geplande ballonvaarten. Het is tevens mogelijk om een vaart te boeken die niet op de lijst staat. Wij kunnen in overleg met u nog vaarten toevoegen op andere locaties. Wilt u meevaren op een evenement waar Future Fun Ballooning aanwezig is, neem dan even tijdig contact met ons op.

 

`Alle locaties` betekend dat u nog kiezen kunt waar u die dag op wilt stijgen. U kunt hier boeken en bij de opmerkingen aangeven waar u graag op wilt stijgen. 

 

Mochten er te weinig boekingen zijn voor een bepaalde locatie dan kunnen wij in overleg met u een paar vaarten samenvoegen.

Losse onbeperkt geldige tickets koopt u online in onze ballonvaart shop.

Vanaf 6 personen bepaald u uw eigen opstijglocatie.

Meer weten of andere vragen? Neem contact met ons op via het contactformulier of bel 0315 200025.

 

Overzicht ballonvaren

Sorteren op:

March 2018

Sat 3 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - de Bleek
Sun 4 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Varsseveld
Sat 10 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Arnhem (IJsseloord II)
Sun 11 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Winterswijk - Sevink Molen
Fri 16 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Achterhoek
Sat 17 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Aalten
Sun 18 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - Villa Ruimzicht
Fri 23 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Dinxperlo
Sat 24 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Arnhem (IJsseloord II)
Sat 24 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Nijmegen (Goffert)
Sun 25 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Eibergen (Hof van Eckberge)
Fri 30 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Winterswijk - Sevink Molen
Sat 31 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Varsseveld

April 2018

Sun 1 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 1 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - Villa Ruimzicht
Mon 2 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Mon 2 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Winterswijk - Sevink Molen
Thu 5 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Groenlo (Marveld)
Thu 5 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Lievelde (Erve Kots)
Fri 6 Apr(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Almelo (schelforstpark) Vol Geboekt
Fri 6 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - Villa Ruimzicht
Sat 7 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Gendringen - Diekshuus
Sun 8 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Achterhoek
Fri 13 Apr(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Varsseveld Vol Geboekt
Sat 14 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 15 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Borculo - kerkemeijer
Mon 16 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Tue 17 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Wed 18 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Fri 20 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Aalten
Fri 20 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - de Bleek
Sun 22 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Eibergen (Hof van Eckberge)
Sun 22 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Groenlo (Marveld)
Tue 24 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Wed 25 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Thu 26 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Fri 27 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - de Bleek
Sat 28 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Nieuwegein
Sat 28 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Ulft / Achterhoek
Sun 29 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Arnhem regio
Sun 29 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Nijmegen (Goffert)
Mon 30 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - Villa Ruimzicht

May 2018

Tue 1 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Wed 2 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Thu 3 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Winterswijk regio
Fri 4 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Borculo - kerkemeijer
Fri 4 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Ruurlo
Sat 5 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 6 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - de Bleek
Sun 6 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Vorden Regio
Mon 7 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Tue 8 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Wed 9 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Thu 10 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Fri 11 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - de Bleek
Sat 12 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Aalten
Sat 12 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Varsseveld
Sun 13 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Winterswijk - Sevink Molen
Fri 18 May(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Varsseveld Vol Geboekt
Sat 19 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Borculo - kerkemeijer
Sat 19 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Ruurlo
Sun 20 May(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Niederrhein Region Vol Geboekt
Sun 20 May(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Niederrhein Region Vol Geboekt
Mon 21 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Tue 22 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Wed 23 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Thu 24 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - Villa Ruimzicht
Fri 25 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Arnhem regio
Fri 25 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Zevenaar (Panoven)
Sat 26 May(3 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Varsseveld
Sun 27 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Lievelde (Erve Kots)

June 2018

Fri 1 Jun(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Buren Vol Geboekt
Fri 1 Jun(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Buren Vol Geboekt
Sat 2 Jun(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Almelo (schelforstpark) Vol Geboekt
Sun 3 Jun(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - Villa Ruimzicht
Mon 4 Jun(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - de Bleek
Sat 9 Jun(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Eindhoven (Karpendonkse plassen) Vol Geboekt
Sat 9 Jun(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Lievelde (Erve Kots) Vol Geboekt
Sat 9 Jun(3 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Winterswijk - Sevink Molen
Sun 10 Jun(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - Villa Ruimzicht
Mon 11 Jun(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Tue 12 Jun(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Wed 13 Jun(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Thu 14 Jun(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Aalten
Thu 14 Jun(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Varsseveld regio
Fri 15 Jun(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Eindhoven (Karpendonkse plassen) Vol Geboekt
Fri 15 Jun(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Eindhoven (Karpendonkse plassen) Vol Geboekt
Sat 16 Jun(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Wisseler See / Kalkar (Freizeitpark) Vol Geboekt