Futurefun


Ballonvaart maken? Boek nu uw ballonvaart!

Hieronder een greep uit de geplande ballonvaarten. Het is tevens mogelijk om een vaart te boeken die niet op de lijst staat. Wij kunnen in overleg met u nog vaarten toevoegen op andere locaties. Wilt u meevaren op een evenement waar Future Fun Ballooning aanwezig is, neem dan even tijdig contact met ons op.

 

`Alle locaties` betekend dat u nog kiezen kunt waar u die dag op wilt stijgen. U kunt hier boeken en bij de opmerkingen aangeven waar u graag op wilt stijgen. 

 

Mochten er te weinig boekingen zijn voor een bepaalde locatie dan kunnen wij in overleg met u een paar vaarten samenvoegen.

Losse onbeperkt geldige tickets koopt u online in onze ballonvaart shop.

Vanaf 6 personen bepaald u uw eigen opstijglocatie.

Meer weten of andere vragen? Neem contact met ons op via het contactformulier of bel 0315 200025.

 

Overzicht ballonvaren

Sorteren op:

July 2018

Wed 18 Jul(1 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Lievelde (Erve Kots)
Thu 19 Jul(4 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Bocholt - Museumrestaurant Chiffchen
Fri 20 Jul(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Radewijk Vol Geboekt
Fri 20 Jul(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Radewijk Vol Geboekt
Sat 21 Jul(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Bocholt - Museumrestaurant Chiffchen Vol Geboekt
Sun 22 Jul(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Dinxperlo Vol Geboekt
Sun 22 Jul(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Winterswijk - Sevink Molen Vol Geboekt
Mon 23 Jul(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Dinxperlo Vol Geboekt
Tue 24 Jul(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Wed 25 Jul(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Achterhoek Vol Geboekt
Wed 25 Jul(6 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - Villa Ruimzicht
Thu 26 Jul(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Varsseveld Vol Geboekt
Fri 27 Jul(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sat 28 Jul(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 29 Jul(6 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Borculo - kerkemeijer
Sun 29 Jul(6 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - de Bleek
Mon 30 Jul(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Tue 31 Jul(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties

August 2018

Wed 1 Aug(7 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Bocholt - Museumrestaurant Chiffchen
Thu 2 Aug(6 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Nijmegen (Goffert)
Fri 3 Aug(7 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - Villa Ruimzicht
Sat 4 Aug(4 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Aalten
Sun 5 Aug(7 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Varsseveld
Mon 6 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Tue 7 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Wed 8 Aug(5 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Thu 9 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Fri 10 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Grave Ballonfestival Vol Geboekt
Fri 10 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Grave Ballonfestival Vol Geboekt
Sat 11 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Grave Ballonfestival Vol Geboekt
Sat 11 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Grave Ballonfestival Vol Geboekt
Sun 12 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem - de Bleek
Mon 13 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Tue 14 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Wed 15 Aug(6 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Groenlo (Marveld)
Thu 16 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Thu 16 Aug(3 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Aalten
Fri 17 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Höfte Ballooning Goor Vol Geboekt
Fri 17 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Höfte Ballooning Goor Vol Geboekt
Sat 18 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 19 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Achterhoek Vol Geboekt
Sun 19 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Varsseveld regio Vol Geboekt
Mon 20 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Tue 21 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Wed 22 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Barneveld / Ballonfiesta Vol Geboekt
Wed 22 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Twente Ballooning Oldenzaal / Hulsbeek Vol Geboekt
Thu 23 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Barneveld / Ballonfiesta Vol Geboekt
Thu 23 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Twente Ballooning Oldenzaal / Hulsbeek Vol Geboekt
Fri 24 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Mehr (Mehrer Montgolfiade) Vol Geboekt
Fri 24 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Mehr (Mehrer Montgolfiade) Vol Geboekt
Fri 24 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Mehr (Mehrer Montgolfiade) Vol Geboekt
Fri 24 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Twente Ballooning Oldenzaal / Hulsbeek Vol Geboekt
Sat 25 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Mehr (Mehrer Montgolfiade) Vol Geboekt
Sat 25 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Mehr (Mehrer Montgolfiade) Vol Geboekt
Sat 25 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Twente Ballooning Oldenzaal / Hulsbeek Vol Geboekt
Mon 27 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Tue 28 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Wed 29 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Thu 30 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Fri 31 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Warstein (Warsteiner Internationale Montgolfiade)

September 2018

Sat 1 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Buren Vol Geboekt
Sat 1 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Warstein (Warsteiner Internationale Montgolfiade) Vol Geboekt
Sun 2 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Warstein (Warsteiner Internationale Montgolfiade) Vol Geboekt