Futurefun


Ballonvaart maken? Boek nu uw ballonvaart!

Hieronder een greep uit de geplande ballonvaarten. Het is tevens mogelijk om een vaart te boeken die niet op de lijst staat. Wij kunnen in overleg met u nog vaarten toevoegen op andere locaties. Wilt u meevaren op een evenement waar Future Fun Ballooning aanwezig is, neem dan even tijdig contact met ons op.

 

`Alle locaties` betekend dat u nog kiezen kunt waar u die dag op wilt stijgen. U kunt hier boeken en bij de opmerkingen aangeven waar u graag op wilt stijgen. 

 

Mochten er te weinig boekingen zijn voor een bepaalde locatie dan kunnen wij in overleg met u een paar vaarten samenvoegen.

Losse onbeperkt geldige tickets koopt u online in onze ballonvaart shop.

Vanaf 6 personen bepaald u uw eigen opstijglocatie.

Meer weten of andere vragen? Neem contact met ons op via het contactformulier of bel 0315 200025.

 

Overzicht ballonvaren

Sorteren op:

July 2017

Mon 24 Jul(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Doetinchem (De Bleek) Vol Geboekt
Tue 25 Jul(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Amersfoort Vol Geboekt
Wed 26 Jul(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Winterswijk - Sevink Molen Vol Geboekt
Thu 27 Jul(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Silvolde Vol Geboekt
Fri 28 Jul(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Didam Vol Geboekt
Sat 29 Jul(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Aalten Vol Geboekt
Sun 30 Jul(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Mon 31 Jul(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties

August 2017

Tue 1 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Doetinchem - Villa Ruimzicht
Wed 2 Aug(7 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Aalten
Thu 3 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Varsseveld
Fri 4 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Nijmegen (Goffert)
Sat 5 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Doetinchem (De Bleek) Vol Geboekt
Sun 6 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Hengelo (ov) Vol Geboekt
Mon 7 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Borculo - kerkemeijer Vol Geboekt
Tue 8 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Groenlo Vol Geboekt
Wed 9 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Eibergen (Hof van Eckberge) Vol Geboekt
Thu 10 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Arnhem (IJsseloord II) Vol Geboekt
Fri 11 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Grave Ballonfestival
Fri 11 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Grave Ballonfestival Vol Geboekt
Fri 11 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Grave Ballonfestival Vol Geboekt
Sat 12 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Grave Ballonfestival Vol Geboekt
Sat 12 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Grave Ballonfestival Vol Geboekt
Sun 13 Aug(6 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Bocholt - Museumrestaurant Chiffchen
Sun 13 Aug(6 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Groenlo (Marveld)
Mon 14 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Tue 15 Aug(6 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Almelo (schelforstpark)
Wed 16 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Barneveld / Ballonfiesta Vol Geboekt
Wed 16 Aug(6 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Didam
Thu 17 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Barneveld / Ballonfiesta Vol Geboekt
Thu 17 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Varsseveld regio Vol Geboekt
Fri 18 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Fri 18 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Barneveld / Ballonfiesta Vol Geboekt
Sat 19 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Sat 19 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Barneveld / Ballonfiesta Vol Geboekt
Sun 20 Aug(5 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Varsseveld
Sun 20 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Mon 21 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Tue 22 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Wed 23 Aug(2 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Twente Ballooning Oldenzaal / Hulsbeek
Wed 23 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Thu 24 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Thu 24 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Twente Ballooning Oldenzaal / Hulsbeek Vol Geboekt
Fri 25 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Mehr (Mehrer Montgolfiade) Vol Geboekt
Fri 25 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Twente Ballooning Oldenzaal / Hulsbeek Vol Geboekt
Sat 26 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Mehr (Mehrer Montgolfiade) Vol Geboekt
Sat 26 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:30 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Twente Ballooning Oldenzaal / Hulsbeek Vol Geboekt
Sun 27 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Sun 27 Aug(1 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Ulft / Achterhoek
Mon 28 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Tue 29 Aug(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  's Hertogenbosch (Pettelaar) Vol Geboekt
Tue 29 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Wed 30 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Thu 31 Aug(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties

September 2017

Fri 1 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Warstein (Warsteiner Internationale Montgolfiade) Vol Geboekt
Sat 2 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Buren (Heartbeat) Vol Geboekt
Sat 2 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Buren (Heartbeat) Vol Geboekt
Sat 2 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Warstein (Warsteiner Internationale Montgolfiade) Vol Geboekt
Sun 3 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Warstein (Warsteiner Internationale Montgolfiade) Vol Geboekt
Mon 4 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Tue 5 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Wed 6 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Thu 7 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Fri 8 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Warstein (Warsteiner Internationale Montgolfiade)
Sat 9 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Varsseveld Vol Geboekt
Sat 9 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Warstein (Warsteiner Internationale Montgolfiade)
Sun 10 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:30 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Sun 10 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Oldenzaal (Hulsbeek) Vol Geboekt
Mon 11 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Tue 12 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Wed 13 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  alle locaties
Fri 15 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Höfte Ballooning Diepenheim (Kasteel Warmelo) Vol Geboekt
Fri 15 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Höfte Ballooning Diepenheim (Kasteel Warmelo) Vol Geboekt
Sat 16 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Aalten Vol Geboekt
Sat 16 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 170,00
  Aalten Vol Geboekt
Wed 20 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Sauerland / Willingen
Wed 20 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Winterberg / Sauerland Vol Geboekt
Thu 21 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 07:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Winterberg / Sauerland Vol Geboekt
Thu 21 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 07:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Winterberg / Sauerland Vol Geboekt
Sat 23 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 00:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Doetinchem (De Bleek)
Sat 23 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 185,00
  Delden (Apart Hotel) Vol Geboekt