Futurefun


Ballonvaart maken? Boek nu uw ballonvaart!

Hieronder een greep uit de geplande ballonvaarten. Het is tevens mogelijk om een vaart te boeken die niet op de lijst staat. Wij kunnen in overleg met u nog vaarten toevoegen op andere locaties. Wilt u meevaren op een evenement waar Future Fun Ballooning aanwezig is, neem dan even tijdig contact met ons op.

 

`Alle locaties` betekend dat u nog kiezen kunt waar u die dag op wilt stijgen. U kunt hier boeken en bij de opmerkingen aangeven waar u graag op wilt stijgen. 

 

Mochten er te weinig boekingen zijn voor een bepaalde locatie dan kunnen wij in overleg met u een paar vaarten samenvoegen.

Losse onbeperkt geldige tickets koopt u online in onze ballonvaart shop.

Vanaf 6 personen bepaald u uw eigen opstijglocatie.

Meer weten of andere vragen? Neem contact met ons op via het contactformulier of bel 0315 200025.

 

Overzicht ballonvaren

Sorteren op:

March 2020

Sat 21 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 22 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sat 28 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 29 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 29 Mar(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties

April 2020

Sat 4 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:45 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 5 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:45 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sat 11 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:45 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 12 Apr(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:45 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem (De Bleek) Vol Geboekt
Sat 18 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 19 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sat 25 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sat 25 Apr(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Groenlo (Marveld) Vol Geboekt
Sun 26 Apr(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties

May 2020

Fri 1 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Doetinchem (De Bleek)
Sat 2 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 3 May(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 18:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties

June 2020

Sat 27 Jun(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Loil (sfeermarkt) Vol Geboekt
Sat 27 Jun(6 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Loil (sfeermarkt)
Sat 27 Jun(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 19:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Loil (sfeermarkt) Vol Geboekt