Futurefun


Ballonvaart maken? Boek nu uw ballonvaart!

Hieronder een greep uit de geplande ballonvaarten. Het is tevens mogelijk om een vaart te boeken die niet op de lijst staat. Wij kunnen in overleg met u nog vaarten toevoegen op andere locaties. Wilt u meevaren op een evenement waar Future Fun Ballooning aanwezig is, neem dan even tijdig contact met ons op.

 

`Alle locaties` betekend dat u nog kiezen kunt waar u die dag op wilt stijgen. U kunt hier boeken en bij de opmerkingen aangeven waar u graag op wilt stijgen. 

 

Mochten er te weinig boekingen zijn voor een bepaalde locatie dan kunnen wij in overleg met u een paar vaarten samenvoegen.

Losse onbeperkt geldige tickets koopt u online in onze ballonvaart shop.

Vanaf 6 personen bepaald u uw eigen opstijglocatie.

Meer weten of andere vragen? Neem contact met ons op via het contactformulier of bel 0315 200025.

 

Overzicht ballonvaren

Sorteren op:

September 2018

Mon 24 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Tue 25 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Wed 26 Sep(1 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Bocholt - Museumrestaurant Chiffchen
Thu 27 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Fri 28 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Fri 28 Sep(0 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Lievelde (Erve Kots) Vol Geboekt
Sat 29 Sep(6 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sat 29 Sep(4 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Silvolde
Sun 30 Sep(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties

October 2018

Mon 1 Oct(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Tue 2 Oct(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Wed 3 Oct(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Thu 4 Oct(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:30 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Fri 5 Oct(5 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  Winterswijk - Sevink Molen
Sat 6 Oct(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 7 Oct(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 17:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Fri 12 Oct(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sat 13 Oct(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 14 Oct(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Fri 19 Oct(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sat 20 Oct(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties
Sun 21 Oct(8 plaatsen vrij) Verzameltijd: 16:00 uur Prijs p.p.: € 175,00
  alle locaties